ВТУ Тодор Каблешков
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
ВТУ Тодор Каблешков

Неофициален форум.
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Пищови по физика

Go down 
+7
mambeto
joseph_shamana
nba
Simurgh
krasimir
Admin
Iv
11 posters
АвторСъобщение
Iv
Mod
Mod
Iv


Female
Брой мнения : 81
Age : 37
Location : София
Registration date : 13.12.2007

Пищови по физика Empty
ПисанеЗаглавие: Пищови по физика   Пищови по физика Icon_minitimeЧет Фев 07, 2008 4:09 pm

Върнете се в началото Go down
https://vtu-tk.bulgarianforum.net/index.htm
Admin
Admin
Admin
Admin


Female
Брой мнения : 44
Age : 38
Registration date : 12.12.2007

Пищови по физика Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пищови по физика   Пищови по физика Icon_minitimeЧет Фев 07, 2008 4:28 pm

Iv написа:
На изпита се преписва изключително лесно, след това пита малко по написаното, разпитва за самия теб и ако си му симпатичен пише 4 - 5, ако не 3.


Laughing Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
https://vtu-tk.bulgarianforum.net
krasimir
Site Admin
Site Admin
krasimir


Male
Брой мнения : 130
Age : 37
Location : София
Registration date : 13.12.2007

Пищови по физика Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пищови по физика   Пищови по физика Icon_minitimeЧет Фев 07, 2008 5:01 pm

35, 36-ти въпрос http://store1.data.bg/glizzan/files/[35,36].doc
По-добри домашни въпроси тук
Върнете се в началото Go down
Simurgh
Silver user
Silver user



Female
Брой мнения : 56
Registration date : 10.02.2008

Пищови по физика Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пищови по физика   Пищови по физика Icon_minitimeНед Фев 10, 2008 6:49 pm

Да, на тези пищови се изкарва 6-ца, ако можеш да обясниш после какво си писал, както беше в моя случайSmile
Върнете се в началото Go down
nba
Site Admin
Site Admin
nba


Male
Брой мнения : 35
Age : 38
Location : Пловдив
Registration date : 18.02.2008

Пищови по физика Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пищови по физика   Пищови по физика Icon_minitimeПон Мар 31, 2008 10:42 pm

Надявам се всички да знаят, че протоколите са ми грешни и скоро ще ги махам от сайта... поне опитната част, теорията може да остане, ама не ми се занимава...
Върнете се в началото Go down
http://vtu1.hit.bg
Simurgh
Silver user
Silver user



Female
Брой мнения : 56
Registration date : 10.02.2008

Пищови по физика Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пищови по физика   Пищови по физика Icon_minitimeСъб Апр 05, 2008 11:34 am

nba написа:
Надявам се всички да знаят, че протоколите са ми грешни и скоро ще ги махам от сайта... поне опитната част, теорията може да остане, ама не ми се занимава...
Човек, правиш мечешка услуга на хората с тия протоколи, особено тези които са при ГайдаровSmile Той ги знае наизуст и сравнява дума по дума това, което си писал с тези от Интернет.
Да си седнат на задниците да се научат сами да си пишат протоколите, защото това тепърва ще им трябва!
Върнете се в началото Go down
nba
Site Admin
Site Admin
nba


Male
Брой мнения : 35
Age : 38
Location : Пловдив
Registration date : 18.02.2008

Пищови по физика Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пищови по физика   Пищови по физика Icon_minitimeНед Апр 06, 2008 9:19 pm

То щото много тъпаци има, от там идва проблема. Пробват да минат със същите. Аз съм ги дал само за помощ. Да погледнеш и да продължиш...
Пък теорията съм е писъл дословно от ръководството доколкото си спомням...
Да се оправят, като ми остане време ще ги махна...
Върнете се в началото Go down
http://vtu1.hit.bg
joseph_shamana
New user
New user



Брой мнения : 5
Registration date : 28.05.2008

Пищови по физика Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пищови по физика   Пищови по физика Icon_minitimeСря Май 28, 2008 11:58 am

Понеже се напавих на хитрия бобър и не взех заверка на упражненията по физика този семестър, та мисълта ми е: дали ще ми се зачетат заверените протоколи другия семестър? Защото имам няколко? При Гайдаров съм... No No No
Върнете се в началото Go down
Simurgh
Silver user
Silver user



Female
Брой мнения : 56
Registration date : 10.02.2008

Пищови по физика Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пищови по физика   Пищови по физика Icon_minitimeЧет Май 29, 2008 11:05 am

joseph_shamana написа:
Понеже се напавих на хитрия бобър и не взех заверка на упражненията по физика този семестър, та мисълта ми е: дали ще ми се зачетат заверените протоколи другия семестър? Защото имам няколко? При Гайдаров съм... No No No
Можеш да говориш с него да ходиш сега на упражнения (ще те пусне с 2-3) за да можеш да отидеш на изпита.

П.С. Много яко си се подредил.
Върнете се в началото Go down
mambeto




Брой мнения : 1
Registration date : 16.10.2008

Пищови по физика Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пищови по физика   Пищови по физика Icon_minitimeЧет Окт 16, 2008 10:55 pm

Имам един въпрос към които може да ми отговори колкото се може по-бързо някои които е при Гаидаров!!! Какво става ако не съм му влизал 2 пъти.(И какво е то)Какво трябва да направя.!!!!!! МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ! с ОТГОВОР !!!!!
Върнете се в началото Go down
Simurgh
Silver user
Silver user



Female
Брой мнения : 56
Registration date : 10.02.2008

Пищови по физика Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пищови по физика   Пищови по физика Icon_minitimeПет Окт 17, 2008 10:26 am

mambeto написа:
Имам един въпрос към които може да ми отговори колкото се може по-бързо някои които е при Гаидаров!!! Какво става ако не съм му влизал 2 пъти.(И какво е то)Какво трябва да направя.!!!!!! МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ! с ОТГОВОР !!!!!
Лошо става. Занеси медицинска бележка за двата пъти и недей да си опукваш служебната заверка предварително. Сигурно ще те накара да си ги отработиш ако не по време на семестъра, то януари месец. Но от сега 100% ходене, предаване на протоколи навреме и т.н., защото много хора закъсват именно по това и то от простотия и несериозност...
Върнете се в началото Go down
parola
New user
New user
parola


Брой мнения : 14
Registration date : 01.11.2008

Пищови по физика Empty
ПисанеЗаглавие: физика - протоколи   Пищови по физика Icon_minitimeЧет Мар 19, 2009 10:24 am

Здравейте,
Ив, линковете ти вече не работят, а имам необходимост от протоколи. Може ли някой да ми ги пусне?. Sad
Върнете се в началото Go down
krasimir
Site Admin
Site Admin
krasimir


Male
Брой мнения : 130
Age : 37
Location : София
Registration date : 13.12.2007

Пищови по физика Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пищови по физика   Пищови по физика Icon_minitimeЧет Мар 19, 2009 3:45 pm

Протоколите ги има в http://vtu1.hit.bg
Върнете се в началото Go down
parola
New user
New user
parola


Брой мнения : 14
Registration date : 01.11.2008

Пищови по физика Empty
ПисанеЗаглавие: мхм   Пищови по физика Icon_minitimeПет Мар 20, 2009 11:18 am

линкът към форума на http://vtu1.hit.bg ме връща/води до тази страница .. Arrow
Върнете се в началото Go down
krasimir
Site Admin
Site Admin
krasimir


Male
Брой мнения : 130
Age : 37
Location : София
Registration date : 13.12.2007

Пищови по физика Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пищови по физика   Пищови по физика Icon_minitimeПет Мар 20, 2009 11:40 am

Laughing Laughing
Ами бутона физика накъде води ? Laughing
Върнете се в началото Go down
parola
New user
New user
parola


Брой мнения : 14
Registration date : 01.11.2008

Пищови по физика Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пищови по физика   Пищови по физика Icon_minitimeВто Май 12, 2009 9:53 am

Еми протоколите пак не се отварят Crying or Very sad
А са ми силно наложителни, щото човека се заяде с мен. МОЛЯ ПУСНЕТЕ ГИ НЯКЪДЕ ЧИТАВО Embarassed
Върнете се в началото Go down
kolanass
Bronze user
Bronze user
kolanass


Male
Брой мнения : 21
Location : София
Registration date : 06.11.2008

Пищови по физика Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пищови по физика   Пищови по физика Icon_minitimeСря Май 20, 2009 2:03 pm

krasimir написа:
Laughing Laughing
Ами бутона физика накъде води ? Laughing
Към дълбините на мустака Laughing
Върнете се в началото Go down
http://bg.altermedia.info/
petionka
Bronze user
Bronze user
petionka


Female
Брой мнения : 18
Age : 35
Registration date : 03.07.2009

Пищови по физика Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пищови по физика   Пищови по физика Icon_minitimeСъб Юли 04, 2009 12:22 am

parola написа:
линкът към форума на http://vtu1.hit.bg ме връща/води до тази страница .. Arrow
за голямо съжаление той вече не работи
Върнете се в началото Go down
petionka
Bronze user
Bronze user
petionka


Female
Брой мнения : 18
Age : 35
Registration date : 03.07.2009

Пищови по физика Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пищови по физика   Пищови по физика Icon_minitimeСъб Юли 04, 2009 12:27 am

Admin написа:
Iv написа:
На изпита се преписва изключително лесно, след това пита малко по написаното, разпитва за самия теб и ако си му симпатичен пише 4 - 5, ако не 3.


Laughing Laughing Laughing

да това беше най лесния изпит имах "претенции" за 5,ама 4 Sad
Smile
Върнете се в началото Go down
Zippo
New user
New user



Брой мнения : 11
Registration date : 15.01.2010

Пищови по физика Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пищови по физика   Пищови по физика Icon_minitimeПет Яну 15, 2010 3:50 am

Ех спомени, не мога да не се разпиша тук. Общо взето изпита при него не е дали се преписваше, а къде - в стаята/кафето (тогава все още дупката) /у вас Smile И даже имаше разни ключови думи които потаряше/харесваше - казваш, че си бил редовен на лекции макар да не си влизал повече от 3 пъти (4 часа - как не) и му говориш за лазери и магнитните влакове и си готов Very Happy
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Пищови по физика Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пищови по физика   Пищови по физика Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Пищови по физика
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
ВТУ Тодор Каблешков :: Катедри :: Катедра: Електротехника и физика-
Идете на: