ВТУ Тодор Каблешков
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
ВТУ Тодор Каблешков

Неофициален форум.
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Някои можели да помогне!!!

Go down 
АвторСъобщение
Deqn Stefanov




Брой мнения : 1
Registration date : 26.11.2011

Някои можели да помогне!!!  Empty
ПисанеЗаглавие: Някои можели да помогне!!!    Някои можели да помогне!!!  Icon_minitimeСъб Ное 26, 2011 2:28 pm

Колеги,виждам че ви се отдава информатиката,или просто сте слушали на лекциите Smile.
Искрено ви моля за помощ,не мога да се явя на изпита щото не мога да си направя курсовата задача,ще сам ви много благодарен ако някой ми помогне.
Ето я и нея.

В двумерен масив да се въведат стойностите.Да се намери произведението на елементите от стълба, в който елемента му от главния диагонал е =0 и заменете този елемент с полученото произведение.Изведете масива.


От това понятие си нямам как трябва да стане.Казват ми че стойностите трябва да са произволни(сам да си ги избера),добре,ама не знам как да го въведа на компилатора.

И др. въпросче на курсовата работа трябвали да има Блок Схема и ако може помощ и за нея. Предварително много благодаря, и ако човекът е от Горна Оряховца с радост ще се срещнем да почерпя Smile Smile Smile !!!
Върнете се в началото Go down
 
Някои можели да помогне!!!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
ВТУ Тодор Каблешков :: Катедри :: Катедра: Математика и информатика-
Идете на: